Державна прикордонна служба України

Відділ прикордонної служби «Сокиряни»  ІІ категорії тип «Б» Чернівецького прикордонного загону з місцем м. Сокиряни створено відповідно до Концепції розвитку та реформування Державної прикордонної служби України від 20 вересня 2008 року внаслідок реформування бувших прикордонних застав «Сокиряни», «Гвіздівці», відділення  прикордонного контролю «Сокиряни» .

Державний кордон на ділянці впс «Сокиряни» встановлено згідно з Договором про державний кордон 11 березня 1997 року.

Праворуч державний кордон охороняє відділ прикордонної служби «Вашківці».

ліворуч державний кордон охороняє відділ прикордонної служби «Лядово» Могилів – Подільський прикордонний загін.

ППр «Сокиряни-авто» - міжнародний, здійснює пропуск осіб, т/з та вантажів цілодобово, відкритий ПКМУ від 03.01.1986 p. № 64 , забезпечує пропускну спосібність до 500 осіб, 150 т/з.

Визначений Угодою між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про пункти пропуску через державний кордон, підписаний 11 березня 1997 року, яка вступила в силу в серпні 1997 року

Ідентифікаційний номер: Вид: автомобільний Статус: міжнародний;

Характер транспортних перевезень: пасажирсько - вантажний; Режим функціонування: постійний; Час роботи: цілодобово;

Віддалення пункту пропуску від кордону - 50 м;

ППр «Сокиряни-зал.станція» - міжнародний, здійснює пропуск осіб, т/з та вантажів цілодобово, відкритий ПКМУ від 24.07.2003 p. № 456 , забезпечує пропускну спосібність до 600 осіб, 20 т/з.

Ідентифікаційний номер: Вид: залізничний Статус: міжнародний;

Характер транспортних перевезень: пасажирсько - вантажний;

Режим функціонування: постійний;

Час роботи: цілодобово;

Віддалення пункту пропуску від кордону - 1800 м;

Назва пункту пропуску на суміжній території: ППр «Окниця»

ППр «Сокиряни-авто. місцевий» - місцевий, здійснює пропуск осіб та т/з цілодобово, відкритий ПКМУ від 24.07.2003 p. № 456 , забезпечує пропускну спосібність до 100 осіб, 50 т/з.

Вид: автомобільний Статус: місцевий;

Характер транспортних перевезень: пасажирський;

Режим функціонування: постійний;

Час роботи: цілодобово;

Віддалення пункту пропуску від кордону - 1000 м;

Назва пункту пропуску на суміжній території: ППр «Клукушна»