Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Із святом вас, наші берегині!

Уже понад 100 років з весняним теплом приходить до нас жіноче свято 8 Березня. У 1975 році за рішенням ООН цьому святові було присвоєно офіційний статус «Міжнародного жіночого дня». Відтоді свято  відзначається ООН щороку як Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир.

Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті, − щастя, радість, надія, любов − пов’язане з жінкою.

Восьме Березня особливий у сірій низці буднів день, коли жінка відчуває себе в центрі уваги і, мабуть, бажає, щоб таких днів було більше. Сама доля довірила жінкам оберігати родинне вогнище, за покликанням серця, по-материнськи плекати юні покоління громадян України, наше майбутнє.

На жаль, сьогодні Україна перебуває  у складній, тривожній ситуації. І хочеться вірити й надіятись, що мудрість, терпіння і ніжність жіноча співвітчизниць допоможе нашому народові здолати труднощі і незгоди в суспільстві, припинити воєнне протистояння, яке триває на сході України, і жити в мирі та злагоді.

Дорогі жінки! Розуміючи ваші тривоги за долю своїх синів, чоловіків, братів, батьків за долю України, сподіваємось, що ваше материнське слово, підкріплене материнською любов’ю, з благословення Божого почують усі ті, хто поліз і продовжує лізти в нашу велику українську сім’ю, хто прагне розбрату, хто сіє ворожнечу і провокує воєнні дії.

Як відомо, минулого року постало питання про скасування свята 8 березня в рамках декомунізації. Вірніше − про відзначення цього свята в іншому статусі і без вихідного. Це в деякій мірі викликало невдоволення серед багатьох українців. Тож поки що в цьому році владні структури залишили 8 Березня святковим вихідним днем. Яке в подальшому буде прийняте рішення, наразі невідомо. Але ми завжди маємо поважати і шанувати наше славне жіноцтво, створювати жінкам умови соціальної рівності з чоловіками.

Щиросердно вітаємо всіх жінок міської об’єднаної територіальної громади з Міжнародним жіночим днем. Добра бажаємо вам, миру і благополуччя, земного жіночого щастя.

З повагою –

міський голова Василь РАВЛИК;

в. о. старости села Коболчин Віктор ГРИНЮК.« повернутися до списку новин