Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Сокирянські рятувальники провели рейд на полях

 

У Чернівецькій області розпочалася збиральна компанія. Щоб жнива у цей період пройшли без втрат, рятувальники Cокирянського РВ Управління ДСНС України у Чернівецькій області проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками сільськогосподарських підприємств. Зокрема, протягом 20-21 липня працівники Сокирянського РВ Управління перевірили техніку, котра залучатиметься до зернозбиральної компанії, та провели протипожежні інструктажі із аграріями у с. Коболчин та с. Михалкове.

Фахівці Сокирянського РВ поспілкувались з працівниками сільськогосподарських підприємств та нагадали громадянам, що в спекотну погоду існує великий ризик виникнення пожеж на полях, тому дуже важливо дотримуватися правил пожежної безпеки. Рятувальники пояснили, що до початку збирання врожаю вся робоча техніка має бути відремонтована, обладнана надійними протипожежними захисними пристроями. Для зменшення ризику виникнення пожеж біля хлібних масивів потрібно встановити знаки або попереджувальні таблички, які повідомляють про заборону паління та розведення багаття поблизу хлібних масивів.

Наголошуючи на правилах безпечного зберігання урожаю, рятувальники під час рейдів вказали аграріям на необхідності забезпечення зернових токів первинними засобами пожежогасіння.

Працівникам сільськогосподарських підприємств рятувальники вручили протипожежні пам’ятки.

Начальник Сокирянського РВ

УДСНС України у Чернівецькій області

майор служби ЦЗ                                                                                                    С.Селезньов« повернутися до списку новин