Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Буковині виділять три вагових мобільних комплекси для контролю за недобросовісними перевізниками - нардеп Бурбак

 

ДАВНО ПОРА! /

Сьогодні разом з керівником Державної служби з безпеки на транспорті (ДСБТ) Михайлом Ноняком перевірили роботу вагового комплексу в Чернівцях. Приємно, що при розподілі мобільних вагових комплексів нашій області буде надано 3 штуки. Це дозволить суттєво підвищити контроль за недобросовісними перевізниками.

 

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України Максим Бурбак.

 

Обмінялися думками щодо законодавчих ініціатив які слугуватимуть захисту наших доріг від варварського ставлення недобросовісних перевізників, вантажовідрравників та вантажоотримувачів. Це принципова позиція фракції Народного Фронту.

 

Зустрілись з колективом служби, створенням якої особисто займався перебуваючи на посаді Міністра інфраструктури. Приємно бачити, що служба працює і розвивається. Так, безумовно, є "проблеми росту". Головне - це знищення корупції, із-за засилля якої було розформовано колишню Трансінспекцію.

 

Я повідомив , що як депутат-мажоритарник постійно зустрічаюсь з виборцями, перевізниками і всі факти корупційних діянь будуть розслідуватись правоохоронними органами незважаючи на посади і прізвища. 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин