Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

У Чернівецькому Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся тренінг за темою «Міжмуніципальне співробітництво: практика підготовки проектів та договорів»

 

15 вересня у приміщенні Чернівецького Центру розвитку місцевого самоврядування відбувся тренінг за темою «Міжмуніципальне співробітництво: практика підготовки проектів та договорів». На заході були присутні представники сільських рад та об’єднаних громад, районних та обласної адміністрацій, обласної ради, зокрема заступник голови ОДА Василь Гостюк, інших владних структур. Така кількість учасників підтвердила важливість отримання знань щодо можливостей, які відкриває міжмуніципальне співробітництво (ММС).

Станом на 15 червня 2017 року в Україні зареєстровано 84 договори про співробітництво територіальних громад у 16 областях України. Безперечним лідером тут виступає Полтавська область, де зареєстровано та реалізується 34 договори. На жаль, у Чернівецькій області допоки жодного такого договору немає, що лише підтверджує важливість заходів щодо активізації співробітництва між громадами.

Учасники тренінгу "Міжмуніципальне співробітництво" в Чернівцях. Дуже вдячні прекрасним тренерам Любомиру Самелюку та Надії Костіній за якісний захід, практичну інформацію та фаховість!« повернутися до списку новин