Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Учні школи спільно зі своїми батьками організували «Ярмарок – продаж солодощів» в рамках шкільної благодійної акції «Шкільна родина»

 

19 жовтня 2017 року запам'ятається багатьом учням. Учні нашої школи спільно з своїми батьками організували «Ярмарок-продаж солодощів», який пройшов в рамках шкільної благодійної акції «Шкільна родина».

Школа багата на юні таланти і цього осіннього дня, діти мали змогу сповна продемонструвати свої кулінарні здібності, створивши різноманітні випічки та смаколики. Учні зі всієї школи радо й дружньо приєдналися до акції та виставили на продаж свої кулінарні витвори. Деяким сподобалося продавати солодощі, а іншим - купувати. Ярмарок пройшов весело і цікаво!

На цей надзвичайний теплий та приємний захід прийшло чимало бажаючих, зокрема директор школи Заришняк Д.М., вчителі, працівники та учні школи, приходили навіть малюки та батьки учнів.

Голодним не залишився жоден з присутніх. Панувала дружня та тепла атмосфера, яку створювали, зокрема, продавці солодощів, учні старших класів. Дівчатка радо приймали кожного та бажали смачного й вдалого дня.

Учні нашої школи дякують всім тим, хто прийшов та приєднався до ярмарку. Школярі пообіцяли, що подібним заходам бути в навчальному закладі і не раз, тому чекайте наступних новин та цікавих й корисних акцій.« повернутися до списку новин