Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Рятувальники Сокирянщини провели провели профілактичний рейд  на пляжах річки Дністер

 

У зв’язку зі спекотною погодою все більше людей віддає перевагу відпочинку біля водойм. Але не усі громадяни дотримуються правил безпечної поведінки на воді, що в свою чергу стає основною причиною нещасних випадків.

З метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах, а також роз’яснення відпочиваючим правил безпечного поводження на воді, з 02 по 03 липня працівники Сокирянського РВ Управління ДСНС України у Чернівецькій області разом з працівниками засобів масової інформації провели профілактичний рейд на пляжах річки Дністер. Під час проведення заходу рятувальники розповіли громадянам, що потрібно та чого не можна робити аби відпочинок біля води приносив тільки задоволення й не спричинив біди. Рятувальники роздали відпочиваючим пам’ятки попереджувального характеру та інструкції з основних правил безпечного поводження на воді. Також громадянам розповіли про небезпеку купання у не відведених місцях, про небезпеку пірнання у воду з обривів та мостів і нагадали про заборону купання у нетверезому стані тощо. Окремо працівники ДСНС пояснили відпочиваючим правила порятунку потопаючих та порядок застосування реанімаційних заходів і надання першої долікарської допомоги. В ході роз’яснювальної роботи особливу увагу рятувальники приділяли батькам з малечою.

 

Начальник Сокирянського РВ

УДСНС України у Чернівецькій області

майор служби ЦЗ                                                                                                                С. Селезньов« повернутися до списку новин