Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Представники місцевого самоврядування об'єднаних територіальних громад Прикарпаття та Буковини взяли участь у навчальному візиті «Управління проектним циклом та робота з програмами транскордонного співробітництва».

 

13-14 липня представники місцевого самоврядування обєднаних територіальних громад Прикарпаття та Буковини взяли участь у навчальному візиті «Управління проектним циклом та робота з програмами транскордонного співробітництва».

Тренінг-семінар б'ув проведений у с. Мигово Чернівецької області. Протягом двох днів тренерами та експертами заходу виступили Ігор Мельничук (радник з питань регіонального розвитку ІФ ЦРМС) та Олексій Грушко (експерт з питань регіонального розвитку Чернівецького ЦРМС).

Програми транскордонного співробітництва є важливим інструментом який може бути каталізатором розвитку об’єднаних громад.

Під час навчання представники громади здобували навики написання проектів з врахуванням специфіки транскордонного впливу потенційних проектів.

Добре налагоджена комунікація з представниками громад Прикарпаття та Буковини підсилить інституційну спроможність до розробки реалізації транскордонних проектів.« повернутися до списку новин