Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Тюльпанове поле розквітло на Великдень: за красу доведеться платити більше, ніж минулоріч...

 

ДОРОГА КРАСА /

Тюльпанове поле, розміром із гектар вже розквітло на Буковині в селищі Лужани. Екскурсоводи вже пропонують відвідувати цю чудову місцину, адже тюльпани цвітуть десь протягом двох тижнів, а подивитися на цю красу більш ніж варто. В колекції фермерів більш ніж півсотні сортів тюльпанів, але всі ще не розцвіли. Усі цибулинки господарі привезли з Нідерландів.

 

Про це інформує агенція АСС.

 

Щороку їх засаджують та викопують. Цибулинки та й самі квіти господарі продають. На спільноті "Долина тюльпанів Буковина" анонсують сьогоднішню дату, 17 квітня, як перший день, коли тюльпанове поле здивує своїми барвами по-справжньому. Вхід на поле - 30 гривень, діти до 6 років - безкоштовно, за винятком дитячих екскурсій.

 

Господарі навіть запропонували карту доїзду до тюльпанового буковинського поля. Спершу варто не прогавити поворот у Лужанах, не доїжджаючи спирзаводу, потім рухайтеся в напрямку Шипинець. Головне, слідкуйте за вказівниками і не заблукаєте.  

 

Тюльпани у селищі Лужани цвістимуть близько двох тижнів. Вхід на поле цьогоріч вартуватиме 30 гривень з дорослого і 20 гривень - з дитини. А за одну квітку правитимуть 10 гривень. Нагадаємо, минулого року вхід на поле для дорослого коштував 10 гривень, а для дитини - 5.

Джерело: Агенція АСС


« повернутися до списку новин