Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Вишита карта України вражає жителів Сокирянщини

 

Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна» була започаткована з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

Ідея акції полягає в тому, що казначеї всіх областей країни своїми руками вишили карту незалежної, єдиної України. Розпочали благородну справу 8 серпня в Управлінні Казначейства у місті Дзержинськ (нині – місто Торецьк) у  Донецькій області. Відтоді вишивана карта України передавалася казначеями з однієї області до іншої, із одного районного центру до наступного, наповнюючись кольорами, візерунками і теплом душ усіх, хто долучився до акції.

Унікальна вишита карта України  – на Сокирянщині, а, отже, для казначеїв нашого району цей день став особливим, навіть святковим. Із сяючими посмішками та ексклюзивним витвором людських рук вони завітали до Сокирянської РДА та загальноосвітньої школи № 1, адже не могли не поділитися такою подією та враженнями.

У дружньому колі зробили знімки на пам’ять, адже про таку подію забувати не можна! В заході взяли участь керівники районної влади, працівники управління Державної казначейської служби в Сокирянському районі на чолі із своїм керівником Оксаною Іванівною Бабій, дітки та педагоги Сокирянської школи № 1.

Дивлячись на надзвичайної краси карту, всі розуміємо, що наша сила – в єдності, у генетичному коді нації, що яскравіє квітами щастя на барвистому вишиванні. Коли нерозривними стають країни, області, райони, міцніє дух українського народу, його віра та надія на світле майбутнє! А карта мандрує далі, адже має головне завдання – не дати забути українцям, що душа нашого народу – це рідна держава! Мова, пісня і …вишиванка.« повернутися до списку новин