Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

ПОГОДЖЕНО ЩЕ 9 ПРОЕКТІВ ВІД ОТГ НА ОТРИМАННЯ КОШТІВ ДЕРЖАВНОЇ СУБВЕНЦІЇ НА ФОРМУВАННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ОТГ НА 2017 РІК

 

06 липня під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Василя Гостюка відбулося друге засідання робочої групи з розгляду заявок на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Від трьох об’єднаних громад було подано 10 заявок, зокрема: від Глибоцької – 6, Сокирянської – 2, Сторожинецької – 2.

Більшість проектних заявок Глибоцької ОТГ стосувались ремонту комунальних сільських доріг сіл Михайлівка та Червона Діброва. Сторожинецька ОТГ замість двох відхилених на попередньому засіданні подала заявки на ремонт будинку культури в с. Слобода-Комарівці та капітальний ремонт лікарні в селі Банилів-Підгірний, однак остання через суттєві зауваження з боку Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, була відхилена.

Сокирянська ОТГ подала заявки стосовно реконструкції і ремонту фасаду ДНЗ «Дзвіночок» (с. Коболчин) та ДНЗ №2 «Барвінок» (м. Сокиряни). Дані пропозиції відзначилися високим рівнем підготовки. Крім того, при розробці проектної документації були враховані рекомендації Департаменту освіти і науки облдержадміністрації стосовно концепції нового освітнього простору, зокрема, рекомендації щодо зовнішнього вигляду та інтер’єру дошкільних навчальних закладів. Проектні ескізи ДЗН «Дзвіночок» та ДНЗ №2 «Барвінок» можна переглянути у прикріплених нижче зображеннях.

Щодо 9 погоджених проектів надано позитивні висновки, що дасть змогу ОТГ звернутися до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для прийняття остаточного рішення щодо їх фінансування.« повернутися до списку новин