Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Ділимося досвідом

10 січня до Сокирянської міської ради прибули представники Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади Хотинського району на консультацію по створенню відділу з питань освіти, культури, молоді та спорту, які зустрілись із міським головою В. Равликом, начальником відділу з питань освіти С. Гончар, спеціалістами відділу. Робоча зустріч пройшла у дружній атмосфері у формі діалогу. Гості отримали відповіді на усі запитання.

Начальник та спеціалісти відділу освіти, культури та молоді Сокирянської міської ради охоче поділилися досвідом управлінської, методичної роботи, співпраці з загальноосвітніми, дошкільними та позашкільним закладами освіти, ведення відповідної документації, організації позашкільної роботи, харчування в освітніх установах, тощо.

Колегам запропоновано  створити методичні центри, де керівниками будуть учителі-методисти, єдину Школу молодого вчителя, семінар-практикум для керівників навчальних закладів.

Начальник відділу Гончар Світлана Сергіївна поділилась досвідом у створенні міського Центру позашкілля, де працюють 15 гуртків та залучено 360 дітей.

Про свої думки та плани на майбутнє , зокрема щодо створення інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ), з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, висловили спеціалісти міськвідділу освіти Т. Щербатюк та Т. Радчук.

Тож бажаємо новоствореному відділу освіти Клішковецької ОТГ творчої наснаги та здобутків на освітянській ниві.« повернутися до списку новин