Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Ще раз про бездомних собак…

8 лютого в кабінет міського голови Равлика В.С. прийшли ініціативні мешканці міста, які переймаються питанням неконтрольованого збільшення популяції бездомних собак у нашому місті.

Нагадаємо, раніше це питання вже піднімалося міською радою двічі та вже були зроблені перші кроки у вирішенні даного питання за сприяння місцевих волонтерів, любителів тварин та небайдужих Сокирянців.

 https://gromada.org.ua/gromada/sokyryanska/news/09-46-19-10-11-2017/

https://gromada.org.ua/gromada/sokyryanska/news/12-46-53-27-12-2017/

Щодо сьогоднішньої зустрічі, то слід зазначити, що вона пройшла у формі діалогу та всі питання, які цікавили присутніх щодо подальшої «долі» приміщення для друзів наших молодших наразі були узгоджені.

               Міським головою було узгоджено його обладнання, список необхідних матеріалів, які необхідно придбати для облаштування притулку. Спільно вирішено, що частину матеріалів буде придбано за кошти міського бюджету, а інша частина за сприяння приватних підприємців волонтерів та громадян. Зійшлися на тому, що це питання не варто відкладати в «довгий ящик», тому матеріали будуть поставлені в найближчий термін, після чого можна буде приступити й до облаштування приміщень, в яких будуть утримуватися хвостаті в до та післяопераційний період.

               Радує й те, що це питання не зависло в повітрі, а в черговий раз узгоджено план дій разом із небайдужими громадянами.

Далі буде…« повернутися до списку новин