Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Субсидії в Сокирянському районі виплатять протягом місяця, - ОДА

З ДУМКОЮ ПРО ЛЮДЕЙ? / 


Питання виплат субсидій мешканцям Сокирянщини на щоденному контролі в голови Чернівецької облдержадміністрації Олександра Фищука. Як розповів сьогодні, 14 лютого, на прес-конференції директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Віталій Савкін, повну виплату субсидій повинні завершити до середини березня, передає кореспондент БукІнфо.

«Питання Сокирянського району перебуває на щоденному, навіть на щогодинному контролі голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука. Питання доходить до завершення, сьогодні завдяки наполегливій роботі пере форматування процесії щодо призначення субсидії виходить на кінечну ціль. Сьогодні залишилося, не хочу називати цифру, бо вона щогодини змінюється, до години роботи. І всі субсидії в Сокирянському районі будуть проплачені за літній період, частина за осінній період», - зазначив посадовець.

Віталій Савкін заявив, що винні посадові особи, які допустили провал у виплаті субсидій, будуть відповідати в правовому колі.

«Думаю, що в правовому полі буде надана юридична оцінка тим особам, які допустили ці діяння. Питання тих осіб, які сьогодні призначають, то люди працюють майже цілодобово», - сказав Віталій Савкін.

БукІнфо (с)
Фото – Максим Козменко« повернутися до списку новин