Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Сокирянські рятувальники провели рейд у житловому секторі

 

21-22 серпня фахівці Сокирянського РВ Управління ДСНС України у  Чернівецькій області здійснили рейди у житловому секторі району з метою запобігання виникнення пожеж у природних екосистемах. Зокрема, рятувальники навчали правилам безпеки та роз’яснювали, як запобігти виникненню пожеж мешканцям сіл Кулишівка, Шебутинці,  та м. Новодністровськ.

Під час рейдів працівники управління акцентували увагу  на небезпеці виникнення пожеж у лісі та паркових зонах і заборону спалювання сухої трави та сміття. Фахівці Сокирянського РВ пояснили громадянам, що найбільша небезпека від пожеж внаслідок загорання рослинності – це миттєве поширення вогню на значну площу. Щоб запобігти небажаним наслідкам від таких пожеж, рятувальники закликали місцевих мешканців не знищувати вогнем суху траву, гілля, бути обережними, розводячи вогонь на подвір’ї, завжди дотримуватись правил пожежної безпеки під час відпочинку в лісі. Рятувальники вказали громадянам, що вогонь у лісах потрібно розводити лише на добре розчищеній галявині на безпечній відстані від дерев, та не залишати його без нагляду. А перед тим, як вийти з лісу, вогонь обов’язково треба заливати водою чи засипати землею.

Рятувальники також вручили людям застережливі листівки та пам’ятки протипожежного змісту.

 

Начальник Сокирянського РВ

УДСНС України у Чернівецькій області

Майор служби цивільного захисту                                               С.М. Селезньов« повернутися до списку новин