Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Православній церкві у виправній колонії - десять років

 

8 травня 2017 року в державній установі «Сокирянська виправна колонія (№ 67)» відбулась урочиста подія з нагоди десятої річниці функціонування православної церкви Пресвятої Богородиці «Всіх Скорботних Радості». 8 травня 2007 року освячення церкви та перше богослужіння проводив Митрополит Чернівецький і Буковинський, православний архієрей Чернівців, Північної Буковини та Північної Бессарабії, а нині Блаженніший Митрополит Київський і всія України Онуфрій.

Виправний заклад відвідали священнослужителі Новоселицького, Сторожинецького та Кельменецького районів Чернівецької області, міський голова Равлик Василь Степанович, колишні начальник установи Ліпінський Віктор Станіславович та заступник начальника відділу в Чернівецькій області Фустій Олександр Олександрович.

Настоятелем храму «Всіх Скорботних Радості» священнопротоієреєм Іоанном Маковським було проведено святкове богослужіння.

Урочиста та по особливому піднесена атмосфера Божої присутності панувала на території православного храму та виправного закладу в цілому.

В свою чергу, священнослужителі під час даного дійства закликали всіх присутніх до каяття та милосердя.

Богослужіння завершилось Хресною ходою по території установи, освячено і окроплено святою водою всіх засуджених, які прийшли на богослужіння.

Безпеку осіб, які були присутні в установі, забезпечено працівниками відділу нагляду і безпеки та соціально-виховної і психологічної служби установи.

Віталій ГРАБОВСЬКИЙ.

Фото Сергія ДЕХТЯР.« повернутися до списку новин