Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Навчання населення

     28 листопада працівники Сокирянського районного відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями району щодо навчання їх правил безпеки під час опалювального періоду. Дані профілактичні рейди проводилися в с. Шишківці, с. Білоусівка, с. Михалкове. Під час рейду було обійдено 65 дворів з обхватом населення близько 180 людей.                      

      В ході спілкування з людьми рятувальники розповіли громадянам про виникнення пожеж на території району та загибелі людей на них. Зокрема, говорилося про ситуацію із виникненням пожеж у приватному житловому секторі, оскільки такі пожежі найчастіше стаються через недотримання правил безпеки самими краянами.. Працівники Сокирянського районного відділу нагадали правила пожежної безпеки під час пічного опалення та правила безпеки з газовими та електричними приладами.

     Така інформаційно-роз’яснювальна робота проводилася і в місцях з масовим перебуванням людей. Так, рятувальники відвідали, автобусну станцію, лікарню в ході чого нагадали правила пожежної безпеки працівникам даних об’єктів та особам, які там перебували. У цих місцях були розміщені листівки зі зверненням Управління ДСНС до громадян щодо запобігання виникнення пожеж в житловому секторі

     В ході рейду рятувальники також нагадали батькам про важливість навчання дітей правил безпеки. Працівники Управління ДСНС звернули увагу дорослих на те, що батьки повинні дати дітям ті знання, які допоможуть їм зберегти власне життя та здоров’я.

 

 « повернутися до списку новин