Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

 

 

          Однією із найбільш гострих екологічних проблем в місті Сокиряни є стихійні сміттєзвалища. Міською владою на сьогоднішній день робиться все можливе, щоб уникнути цього. Для вирішення цієї проблеми по місту встановлено сміттєві баки, урни, придбано сміттєвоз. В приватному секторі сміття вивозиться відповідно встановленому графіку.

 Оглянувши територію міста виявлено, що деякі ділянки і досі неприбрані, і люди, як викидали сміття, так і продовжують це робити. Прикладом є урочища біля третьої дільниці ВК 67 та біля старої ферми по вулиці Бірюкової, де власники будинків та земельних ділянок викидають сміття в кінці своїх городів.

Дуже багато можна говорити про цю проблему, про те, що всюди брудно і купи сміття, та мало хто всерйоз замислюється, звідки воно взялося. Адже очевидно, що сміття не падає з неба, смітять сусіди, знайомі, а потім нарікають на владу, яка нібито нічого не робить для цього.

Насправді, слід розпочинати з самого себе – адже від нас самих залежить благоустрій рідного міста. Не слід перекладати спільну проблему на чиїсь плечі. Варто вчитися дбати не лише про власну домівку, а й про місто, про чистоту й порядок в ньому, адже благоустрій міста – спільна справа усіх його жителів.« повернутися до списку новин