Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Гарно щедрували дітки

Напередодні Старого Нового Року та святого Василя − 13 січня − робочі кабінети підприємств та організацій міста наповнилися радісними голосами, співами та запальною музикою. З давніх-давен у нашого народу існує традиція гостинно відкривати свої двері перед маланкарями та колядниками, аби наступний рік був щедрий на багатство та хороші новини. Саме тому, відклавши усі свої термінові справи, працівники міської ради виходили назустріч новорічним гуртам, які завітали з поздоровленнями, колядками, щедрівками.

Маленькі щедрувальники − дітки старшої групи «Ягідка» ДНЗ № 2 «Барвінок» разом зі своїми вихователями Грушецькою А. А., Забудько Н. В., Дончак Н. М. та музичними керівниками Сокальською І. А. і Харабарою О. А. принесли із собою звістку про те, що на порозі вже Старий Новий рік, свято Маланки, Святого Василя. А щоб увесь рік був успішний і радісний, необхідно гарно колядувати та щедрувати.

Дітки співали щедрівки, колядували разом із вихователями, вітали новорічними віршами. Як пшениця посівальника, рясно сипалися на господаря міської ради привітання з Василем та теплі слова вітань колективу! Від усього серця щедрувальники обдаровували побажаннями здоров’я, достатку, благополуччя, радості та добра! Процвітання, щедрої, гарної долі та наполегливої праці побажали усім Дід Мороз та Снігуронька.

Хай Новий  рік принесе в кожну хату

Щастя й радості багато.

Хай здоров’я повний міх

Покладе на ваш поріг…

Наталія ПОТУЛЬНИЦЬКА,

завідуюча ДНЗ №2 «Барвінок».« повернутися до списку новин