Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Навчальна поїздка представників ОТГ із різних областей України, що спрямована на вивчення досвіду області із міжмуніципального співробітництва

 

На Полтавщині вже другий день триває навчальна поїздка представників ОТГ із різних областей України, що спрямована на вивчення досвіду області із міжмуніципального співробітництва. Із 90 заключених по Україні договорів 35 має Полтавська область і це саме той досвід, який приїхали переймати представники Чернівеччини. 
В перший день стаді-туру учасники делегацій мали нагоду відвідати Полтавський підрозділ "Центру розвитку місцевого самоврядування", взяти участь у семінарі про застосування закону України "Про міжмуніципальне співробітництво", а також відвідати всеукраїнський форум "Міжмуніципальне співробітництво - інноваційний інструмент розвитку місцевого самоврядування".
Сьогодні на учасників поїздки чекала продуктивна робота в тих громадах Полтавщини, що можуть похвалитися найбільшою кількістю міжмуніципальних договорів. Представники громад мали нагоду перейняти практичний досвід своїх колег та побачити яких результатів можна досягнути завдяки міжмуніципальній співпраці.
Сподіваємось, що заключний день навчальної поїздки буде не менш плідним, а також що перейнятий досвід представники громад нашої області вже зовсім скоро зможуть застосувати, щоб налагодити таке ж ефективне міжмуніципьне співробітництво.« повернутися до списку новин