Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

У Чернівцях учні школи в рамках екологічної акції «Батарейка, здавайся!» зібрали майже 2000 відпрацьованих елементів живлення

 

ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАЛОГО / 

Добрі вчинки – це наші спроби зробити світ кращим. Учні 4-ї школи організували екологічну акцію «Батарейка, здавайся!». Дітки зібрали майже 2000 відпрацьованих елементів живлення. А враховуючи те, що одна батарейка забруднює близько 20 м2 ґрунту і об’єм води, який би вистачило б людині для споживання по 1,5 літра на 9 місяців.

 

Підрахували, що якби всі ці батарейки потрапили в навколишнє середовище, то забруднили б територію більшу ніж 5 футбольних полів європейського стандарту, а це в свою чергу і флора і фауна, яка буде населяти цю територію, і об’єм води, який би вистачило людині на 30 років вживання по 1, 5 літри на день.

 

Весь зібраний матеріал компанія Мультимедіа передасть для утилізації на спеціалізований завод по переробці відпрацьованих батарейок.

 

 

Звертаємося до кожного з вас передавайте інформацію своїм знайомим, хай викидають батарейки у спеціальні контейнери, розказуйте діткам, як важливо берегти природу. Наші добрі вчинки будуть надихати інших. Усе велике починається з маленького.

 


Христина БИРЧАК, для БукІнфо (с)« повернутися до списку новин