Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Пізнавальна екскурсія для дорослих та дітей у рамках акції «Запобігти, врятувати, допомогти»

 

17 вересня – день працівників служби цивільного захисту відбулось на базі  8-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Сокиряни пройшла пізнавальна екскурсія для дорослих та дітей. Захід відбувся у рамках акції «Запобігти, врятувати, допомогти».

Під час його проведення фахівці ДСНС акцентували увагу дорослих та дітей на необхідності дотримання правил пожежної безпеки вдома та під час відпочинку на природі. Окремо роз’яснили правила поведінки у випадку виявлення невідомих предметів, схожих на застарілі боєприпаси, а також пояснили небезпеку сучасних вибухонебезпечних пристроїв, що можуть знаходитись в коробках з під цукерок, в іграшках, металевих банках для напоїв, авторучках тощо та застерегли не чіпати подібних речей руками.

Працівники служби порятунку нагадали підростаючому поколінню, що у разі виникнення надзвичайної ситуації насамперед слід залишити небезпечне місце і негайно телефонувати за номером «101».

Для кращого засвоєння отриманих знань рятувальники вручили дітям листівки з правил безпеки життєдіяльності аби ще раз повторити корисні та важливі правила вдома разом з батьками.

Начальник Сокирянського РВ

УДСНС України у Чернівецькій області

майор служби ЦЗ                                                                                           С.М. Селезньов

 « повернутися до списку новин