Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Працівників Сокирянського районного управління держпродспоживслужби нагороджено почесними грамотами

 

Щорічно у другу неділю жовтня відзначається День працівника державної санітарно-епідеміологічної служби. Це професійне свято України. Державний санітарно-епідеміологічний нагляд охоплює всі сфери життєдіяльності людини. Тому санітарно-епідеміологічна служба займає ключову позицію в системі охорони здоров’я країни.  

Нещодавно у Головному управлінні держпродспоживслужби в Чернівецькій області відбулось нагородження працівників з нагоди Дня працівника санітарно-епідеміологічної служби України.

За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання функціональних обов’язків при здійсненні державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства на території Сокирянського району, а також за вагомий внесок в організацію забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення району, відданість справі, почесними грамотами нагороджено Камінську Анну Сергіївну та Агапій Вероніку Михайлівну, фахівців І-ої категорії відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Сокирянського районного управління Головного управління держпродспоживслужби в Чернівецькій області.« повернутися до списку новин