Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Чергова зустріч з головами об’єднаних територіальних громад

 

Приємно, що першопрохідці децентралізації у Чернівецькій області, активні і в її реалізації. Практично всі голови ОТГ зібралися обговорити останні реформи в галузі освіти та охорони здоров'я, проблемні питання життєдіяльності громад, спільно визначити напрямки подальшої спільної роботи. Майже трьохгодинна дискусія була жвавою і плідною. Гострі питання та відповіді.
Повідомив голів ОТГ, що як народний депутат подав зміни до проекту Державного бюджету України на 2018 рік, які в основному стосуються фінансування переліку об’єктів соціально - економічного розвитку усіх районів Чернівецької області, а не тільки 204 округу. Вислухав проблеми, з якими стикаються голови громад в своїй роботі та їхні пропозиції щодо змін до чинного законодавства для кращого забезпечення повноцінного функціонування об’єднаних територіальних громад. Обговорили недавні події на сесії Чернівецької обласної ради, рішення щодо змін до перспективного плану, які обурили всіх активних громадян Буковини і голів ОТГ, зокрема. Вкотре переконався, як би не встромляли палиці в колеса реформи, децентралізація є незворотною і її не спинити.
Тож, будемо й надалі зустрічатися і спільно вирішувати всі питання. Тим більше, що маємо вже корисний досвід від таких зустрічей, де в результаті обговорень визначаємо актуальні проблеми, об’єкти, які потребують першочергового фінансування.« повернутися до списку новин