Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Проведена зустріч з учасниками АТО

Останнім часом до міської ради все частіше звертаються  учасники АТО, їхні близькі чи родичі, аби отримати відповіді на питання, які їх цікавлять. Як виявилося згодом, багатьох людей хвилюють одні й ті ж запитання. З огляду на це, представники міської влади ініціювали зібрання в залі засідань міської ради, щоб обговорити та дати вичерпні відповіді на всі важливі для них запитання. Серед запрошених були учасники АТО, голови вуличних та квартальних комітетів, депутати міської ради та громадські активісти.

          З вступним словом  перед присутніми виступив міський голова В. Равлик, який інформував присутніх стан справ у громаді, про досягнення Сокирянської міської об’єднаної територіальної громади, плани на майбутнє, тощо.  Далі мова пішла про потреби самих учасників бойових дій, про пільги, надані їм законодавством.

Керівництвом міської ради надано вичерпні та ґрунтовні відповіді, що стосуються порушених учасниками бойових дій питань. Зокрема надано роз’яснення, щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками для особистого сільського господарства та будівництва житлових будинків і споруд.

Акцентовано увагу присутніх, що міська рада діє виключно в межах повноважень, визначених діючим законодавством. На жаль, право розпоряджатись земельними ділянками за межами населених пунктів належить до повноважень Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, що унеможливлює вирішення питань забезпечення земельними ділянками для ведення особистого сільського господарства міською владою. Функції міської ради полягають лише у погодженні (наданні позиції) надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, що розглядається на сесії міської ради.

На зібранні перед присутніми виступили також і заступник військового комісара Сокирянського районного військового комісаріату з територіальної оборони, майор Василь Васильович Мідріган та заступник начальника Управління – начальник відділу у Сокирянському районі, Міськрайонного управління у Сокирянському районі та м. Новодністровськ Генадій Павлович Козлов.« повернутися до списку новин