Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Нардеп Федорук сподівається на ухвалення двох децентралізаційних законопроектів у четвер

 

 

Нардеп Федорук сподівається на ухвалення двох децентралізаційних законопроектів у четвер

Фото: Надано автором

Голова підкомітету Верховної Ради з питань місцевих органів виконавчої влади і територіального устрою Микола Федорук упевнений, що децентралізаційний законопроект №4773, який стоїть у порядку денному на четвер, проголосують. Ще один - №6466 - також можуть прийняти, якщо його підтримають Радикальна партія і "Відродження".

Про це Федорук сказав на круглому столі в Інституті Горшеніна, організованому в рамках партнерства з Реанімаційним пакетом реформ.

"4773 - безумовно. А законопроект 6466 - усе буде залежати від позиції двох фракцій: фракцій Радикальної партії і групи "Відродження". Ми індивідуально працюємо з ними, скажу так, переконуємо", - заявив він.

Законопроект №4773 "Про внесення змін у Бюджетний кодекс України (про добровільне приєднання територіальних громад)" забезпечує фінансування і можливість прямих міжбюджетних відносин для нових громад.

Законопроект №6466 "Про внесення змін до закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" стосується приєднання громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення.

"Є побоювання у певних депутатів, що поглинуть, попри волю, навколишні населені пункти. Вони не розуміють, що все добровільно", - пояснив Федорук.« повернутися до списку новин