Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Сокирянські рятувальники провели рейд в житловому секторі

З початку року в Чернівецькій області сталося 68 пожеж, значний відсоток з яких припадає на загорання у житловому секторі. При цьому, такі пожежі переважно виникають внаслідок недотримання правил безпеки самими людьми. Тому 24 січня працівники Сокирянського РВ вирушили в інформаційно-роз’яснювальні рейди, щоб вкотре наголосити громадянам, які наслідки можуть мати необережність при поводженні з відкритим вогнем, нехтування правилами безпеки під час опалювального сезону, неправильна експлуатацію обігрівальних приладів чи печей тощо.

Під час рейдів вогнеборці поспілкувалися з мешканцями міста Сокиряни та жителями села Михалкове. Рятувальники вказали співрозмовникам основні причини виникнення пожеж у житловому секторі, пояснили, до чого може призвести використання несправних електроприладів у побуті, залишені без нагляду ввімкнені обігрівачі. Також фахівці  Сокирянського РВ Управління приділили багато уваги поясненню правил безпечної експлуатації пічного опалення. Рятувальники розповіли місцевим жителям, що не можна використовувати для розпалювання печей легкозаймисті та вибухонебезпечні речовини, не слід використовувати пічку, до прикладу, для сушіння речей, та дозволяти наглядати за вогнем у печі дітям.

Щоб інформацію від рятувальників місцеві мешканці змогли й надалі розповсюджувати серед інших, вогнеборці вручали їм листівки на протипожежну тематику.

 

 Начальник Сокирянського РВ УДСНС

України у Чернівецькій області

Майор служби цивільного захисту                                                               С.М. Селезньов« повернутися до списку новин