Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

В Чернівецькому Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся тренінг для громадських активістів "Як впливати на бюджет...".

 

 

Фото ОПОРА Чернівці.

Фото ОПОРА Чернівці.

Фото ОПОРА Чернівці.

Фото ОПОРА Чернівці.

 

У суботу 4 листопада в рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства» в місті Чернівцях відбувся тренінг для місцевих мешканців "Як впливати на бюджет і контролювати використання коштів свого міста?".

Під час денного тренінгу учасники мали можливість ознайомитись із механізмами участі громади у бюджетному процесі (що таке місцевий бюджет і з чого він формується, календар участі громадян у бюджетному процесі, які є механізми участі громади).

Окрім того фокусом події стала тема публічних закупівель та громадського контролю за ними.

Тренінг включав як ознайомлення із теоретичним матеріалом так і роботу в групах, обговорення, воркшопи тощо.

Враховуючи, що у місті вже другий рік поспіль реалізується бюджет участі, то на завершення учасники у формі вільної дискусії обговорили здобутки та проблеми цього механізму участі громадян.

Тренери на заході: Христина Зелінська (Івано-Франківськ) та Grygorii Sorochan(Шепетівка/Чернівці). Окрім того під час обговорення інструменту бюджету ініціатив дискусію модерувала місцева активістка та членкиня експертної групи по Бюджету участі чернівчан - Наталія Гусак

Проект реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.« повернутися до списку новин