Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ

 

 26 вересня, в облдержадміністрації відбулося засідання Робочої групи з питань децентралізації на якому розглянуто питання внесення змін до перспективного плану формування територій громад Чернівецької області.

За словами заступника голови обласної державної адміністрації Василя Гостюка, питання внесення змін до перспективного плану є вкрай важливим для новоутворених громад і потребує обговорення з депутатським корпусом, який 28 вересня має приймати рішення щодо схвалення відповідних змін. «Якщо депутати облради голосують за ті зміни, які напрацьовані, то реформа продовжує рухатись. Ми передаємо значні повноваження та грошові ресурси новоутвореним органам місцевого самоврядування. Це дуже важливо для людей», - підкреслив посадовець.

Начальник відділу з питань містобудівного кадастру та регіонального розвитку Христина Марчук  зазначила, що Чернівецька обласна державна адміністрація при формуванні змін до перспективного плану керується виключно Методикою формування спроможних територіальних громад, затвердженою Кабінетом Міністрів України.

Відповідне засідання Робочої групи з питань децентралізації мало відбутися спільно з міжфракційною робочою групою обласної ради та керівниками фракцій. Проте запрошення на вказаний захід, на жаль, проігнороване депутатами Чернівецької обласної ради.

Зазначимо, що членами Робочої групи з питань децентралізації, що діє при облдержадміністрації є експерти з децентралізації, науковці, представники громадських організацій.« повернутися до списку новин