Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Вітаємо з найвищою нагородою !

                                 

  Нещодавно відбувся обласний фестиваль - конкурс «Чисті роси» в номінації «Декоративно - ужиткове та образотворче мистецтво». На обласну виставку  було представлено 45 найкращих робіт 15 вихованців закладів  загальної середньої  освіти Сокирянської  міської обєднаної територіальної громади .

    В числі талановитих дітей, які виставили свої роботи в області була і Божескул Крістіна, вихованка  гуртка «Креативні  ручки» «Центру позашкілля Сокирянської міської ради».   

  Любов до прекрасного зароджувалась у маленької дівчинки ще змалку. Зовсім непомітно сплинули роки і дитяче захоплення величною красою природи переросло у нестримне бажання відтворювати її у своїх творчих роботах.          Роботи юної майстрині, а саме : «Різдвяна зірка», «Чобіток Діда Мороза» та Різдвяна  Шопка -  «Христос народився! Славімо Його!» приємно вразили обласне журі оригінальністю та  вишуканою  майстерністю дитячих рук.

  Шопка була виготовлена із природних матеріалів. У яслях лежав маленький Ісусик, сповитий у ковдру. Марія та Йосип схилилися над дитятком. Першими гостями божественного немовляти були пастухи, яким Ангел сповістив про Різдво Христове. Всі ці персонажі були виготовленні з мішковини у техніці ляльки – мотанки та прикрашені мереживом. Біля входу стояли два Ангели, яких дівчинка зробила з білої мішковини, мережива та золотої  тасьми. Ягнята ( виготовленні  із солоного тіста ) паслися  собі поміж людей.

За виріб «Різдвяна Шопка» Крістіна  здобула найвищу нагороду -  Гран-прі!

     Тож бажаємо Крістіні не зупинятися на досягнутому та розвиватися далі, успіхів у досягненні мети і здійснення мрій!

                                                                         

                                                                          Керівник  гуртка  КПНЗ

                                                                          Кунька В.М.

 « повернутися до списку новин