Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

На контролі - підготовка до зими

 

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію директора КП «Сокиряни-благоустрій» (Кучерявий І. П.) щодо підготовки до осінньо-зимового періоду, виконавчий комітет міської ради відзначив цілеспрямовану роботу, яка проводиться в громаді по підготовці до осінньо-зимового періоду житлового фонду, інженерних мереж. Відповідно до затверджених заходів працівниками КП «Сокиряни-благоустрій» проведена певна робота по підготовці до осінньо-зимового періоду. З метою своєчасного усунення виявлених недоліків у підготовці житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років виконавчий комітет міської ради 3 жовтня 2017 року прийняв рішення № 111 «Про  підготовку до осінньо-зимового періоду 2017-2018 роки житлового фонду, інженерних мереж», у якому зазначено:

1. Інформацію директора КП «Сокиряни-благоустрій» Кучерявого І. П. з питання  підготовки до осінньо-зимового періоду житлового фонду, інженерних мереж міста взяти до відома.

2. КП «Сокиряни-благоустрій»:

2.1. Завершити утеплення та освітлення під’їздів, підвалів, ремонт димоходів та прочищення вентиляційних каналів до 10 жовтня 2017.

2.2. Завершити роботи по промивці водопровідної системи до 17 жовтня  2017 року.

2.3. Розвезти по встановлених місцях посипковий матеріал до 17 жовтня 2017 року.

2.4. Забезпечити видалення сухостійних та аварійних дерев, які становлять загрозу для ліній електропередач, будівель та перехожих.

2.5. Провести профілактику та ремонт снігоприбиральної техніки до 31 жовтня 2017 року.

2.6. Створити резервний запас бензину (0,5 т) та дизпалива (0,8 т) для ліквідації  надзвичайних ситуацій у зимовий період.

3. Директору КП «Сокиряни-благоустрій» (Кучерявий І. П.), редактору газети «Сокиряни сім днів» (Савченко К. К.) організувати через засоби масової інформації роз’яснювальну роботу про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги, спожиті енергоносії та підготовку до осінньо-зимового періоду 2017-2018 року. Особливу увагу приділити зверненням до мешканців міста щодо необхідності погашення існуючих боргів перед КП «Сокиряни-благоустрій» за надані житлово-комунальні послуги, економного споживання енергоносіїв, а також утеплення квартир, вікон сходових клітин, вхідних дверей та виходів на горища.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Гангала А. Є.« повернутися до списку новин