Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

10 ГРУДНЯ – ДЕНЬ БЛАГОДІЙНИЦТВА

Шановні земляки!

Щорічно у другу неділю грудня в Україні відзначається День благодійництва.

В усі часи безкорислива допомога цінувалась у людському суспільстві, вважалась виявом добра, гуманності та чуйності. У складних умовах сьогодення благодійність як ніколи є дуже потрібною. Інколи допомога може бути навіть рятівною для тих людей, які опинились у складних життєвих обставинах.

У Сокирянській об’єднаній територіальній громаді ця благородна справа є досить поширеною і з кожним днем згуртовує все більше жителів Сокирян і Коболчина. Наші краяни з розумінням ставляться до проблем ближніх і об’єднують свої зусилля, аби допомогти незахищеним верствам населення, нашим військовослужбовцям у зоні АТО, громадянам, які залишили свої домівки через події на Сході України.

Зі свого боку, міська влада приділяє увагу та фінансово допомагає і підтримує громадян, які потребують соціального захисту.

У цей день висловлюємо щиру вдячність усім небайдужим людям, які активно долучаються до благодійності та готові подарувати надію і подати руку допомоги тим, кому вона вкрай необхідна. Саме такі вчинки роблять наш світ набагато кращим.

У День благодійництва ми нагадуємо знамениті слова зі Святого Письма, які проголошують про те, що блаженніше давати, ніж приймати. Нехай же кожен з нас спробує зробити посильний внесок в будь-яку благу справу,  і  спільно  ми  неодмінно  помітимо,  що  саме такими  вчинками  і  досягаються  порядок  та   загальне благополуччя, спокій і радість для всіх нас! З Днем благодійності вас, і нехай таких днів буде більше в нашому житті!

З повагою −

міський голова Василь РАВЛИК,

в. о. старости с. Коболчин Віктор ГРИНЮК.« повернутися до списку новин