Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Сокирянські рятувальники провели рейд у житловому секторі.

18 грудня  працівники Сокирянського районного відділу  Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели попереджувальні рейди у житловому секторі с. Білоусівка та Михалкове, щодо роз’яснення місцевим жителям правил пожежної безпеки.

Спілкуючись з громадянами, рятувальники звернули основну увагу на те, що в період опалювального сезону збільшується загроза виникнення пожеж через неправильну експлуатацію обігрівальних приладів та пічного опалення. Тому взимку особливо ретельно слід ставитися до дотримання правил пожежної безпеки, щоб уникнути виникнення пожежі в будинку.

Під час рейдів працівники Сокирянського РВ служби порятунку закцентували увагу місцевих мешканців, що не можна розводити вогонь у печах з тріщинами чи забитими димарями, використовувати для розпалювання печей легкозаймисті речовини, експлуатувати несправні або пошкоджені обігрівачі. Також недопустимо використовувати обігрівачі, до прикладу, для сушіння речей, а не за призначенням, і залишати їх ввімкненими без нагляду.

 

 Начальник Сокирянського РВ УДСНС

України у Чернівецькій області

Майор служби ЦЗ                                                                                       С.М, Селезньов« повернутися до списку новин