Чернівецька область, Сокирянський район

Лідери грають у нічию

Дата: 07.06.2017 11:07
Кількість переглядів: 34

У минулі вихідні відбулись ігри п’ятого туру першості району з футболу. Романківчани приймали футболістів «Спарти» село Вашківці і перемогли з рахунком 2:0 і піднялися на другу сходинку в турнірній таблиці.

Першу перемогу в першості здобули гравці команди Сокирянської ОТГ, які з рахунком 1:0 перемогли футболістів команди «Легіон» село Грубна. Слід відмітити, що гості не реалізували одинадцятиметровий, та не використали гольові моменти. Чітко діяв на останньому рубежі воротар господарів Сергій Цицулін.

Футболісти села Сербичани одержали перемогу над командою села Шебутенці з рахунком 2:1. У неділю команда «Олімпік» село Вітрянка приймала минулорічного чемпіона «Дністер» село Кормань. Господарі повели в рахунку і на перерву пішли за перемогою 1:0. У другому таймі ініціативою володіли гості, які забили чотири м’ячі і здобули виїздну перемогу з рахунком 4:1.

Закривали п’ятий тур лідери першості «Велес» с. Василівка та «Віза Центр» село Білоусівка. Команди зіграли в гарний та цікавий футбол, який тримав вболівальників у захваті с перших, і до останніх хвилин гри. Матч завершився бойовою нічиєю з рахунком 3:3

5. «Спарта» с. Вашківці               5     2     0     3         9-10        6
  6. ФСК с. Сербичани                    5     2     0     3         3-10        6
  7. «Легіон» с. Грубна                    5    1     2     2          2-3          5
  8. «Олімпія» с. Вітрянка               5    1     1     3          9-17        4
  9. Сокирянська ОТГ                      5    1     0     4         2-18         3
  10. ФСК с. Шебутинці                      4    0      0    4         4-12         0

У шостому турі зіграють: с. Вашківці – с. Вітрянка; с. Шебутинці – с. Романківці; с. Василівка – с. Сербичани; с. Кормань – Сокирянська ОТГ; с. Білоусівка – с. Грубна.