Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Переваги військової служби за контрактом

Сокирянський районний військовий комісаріат проводить набір громадян України віком від 18 років на військову службу до Збройних Сил України за контрактом, з відповідною військово-спеціальною підготовкою.

Мінімальне грошове забезпечення солдатського, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом у 2017 році, становить: 7000 гривень щомісячно.

Стрілець – 7003 грн.; старший стрілець – 7499 грн.;

командир відділення – 8034 грн...

− грошове забезпечення постійно збільшується в залежності від вислуги років;

− щорічна відпустка від 30 до 45 днів та виплата оздоровчих коштів в розмірі місячного грошового забезпечення (близько 7000 грн.);

− отримання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем в розмірі місячного грошового забезпечення (близько 7000 грн.);

− безкоштовне отримання вищої освіти за рахунок Міністерства оборони України;

− п’ятиденний робочий тиждень. Робочий день з 08.00 до 17.00 год.  з перервою на обід для військовослужбовців в пункті постійного місця дислокації;

− безкоштовне медичне обслуговування;

− безкоштовне забезпечення речовим майном;

− наявність за місцем проходження служби безкоштовного гуртожитку для неодружених;

− забезпеченість житлом за рахунок Міністерства оборони України;

− можливість виконання завдань у складі миротворчих контингентів. Можливість брати участь у навчаннях на території інших держав.

Окрім цього, Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 14 травня 2015 № 406 «Про внесення зміни до пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2007 р. № 1294». Зазначеним актом Уряду встановлено нову грошову виплату для військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації та виявили бажання продовжити військову службу за контрактом. Одноразова грошова допомога встановлюється у залежності від категорії особового складу у таких розмірах: 

особам рядового складу − вісім мінімальних заробітних плат (9744 гривні); 

особам сержантського і старшинського складу − дев’ять мінімальних зарплат (10962 гривні); 

особам офіцерського складу − десять мінімальних зарплат 12180 гривень). 

Загальний дохід за рік становить більше 100 тис. грн.

Військовослужбовцям збільшать розмір заробітньої платні майже  у 2 рази до кінця поточного року

Кабінет Міністрів України затвердив єдиний розмір заробітної платні для військовослужбовців усіх силових структур (СБУ, НГУ, ЗСУ, ДПСУ).

До кінця року старші офіцери будуть отримувати близько 22 тисяч гривень, молодші офіцери будуть отримувати близько 18 тисяч гривень, рядовий та молодший склад близько  10 тисяч гривень.

За більш детальною інформацією звертатися до Сокирянського військового комісаріату за адресою: м. Сокиряни вул. Центральна, 66

Тел. 2-15-82,  0683553711, 0676633062.« повернутися до списку новин