Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

«Національна єдність – запорука державності України»

«В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську Державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День Незалежності і Соборності України.» - такими  словами розпочався виховний захід, який проводили в бібліотеці Сокирянського ВПУ 24.01.2018 р. вихователі гуртожитку Коляденко Н.В., Белей А.П. та бібліотекар Чумак А.В.

Ведучі заходу Боднарюк Вадим (гр..31) та Банчук Юлія (гр..41) поступово доводили присутнім героїчні сторінки про боротьбу за об’єднання усіх національно-демократичних сил українства, про ті особистості, хто словом i ділом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу.

Читці декламували вірші видатних українських поетів, лунали патріотичні пісні. Захід відбувався у супроводі мультимедійної презентації, в ході якої учні мали змогу ознайомитися з фото- та документальною кінохронікою.

 

В бібліотеці також з 22.01 по 25.01 була організована виставка літератури та фотоекспозиція.

 

Ми вірим в майбутнє твоє, Україно!

Говорять сьогодні дорослі й малі.

Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас єдина,

Немає такої, як ти, на землі.

 

Заступник директора з НВР МИхайлевська Г.Б.« повернутися до списку новин