Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

«Ветерани праці – гордість нашого села»

 

«Ви людські долі світлими робили.

І відкривали їм щасливе майбуття»

Все міняється в цьому світі, уряди приходять і йдуть, політичні зірки сходять і гаснуть на нашому небосхилі, укрупнюються і ростуть міста. А сільська праця, як і раніше, необхідна всім і кожному. Плодами праці сільських жителів користується кожна людина в нашій країні.

Господарям землі – матінки, мудрим, самовідданим, невтомним, натхненним трудівникам, хто розумом і руками, серцем і душею з великою любов’ю до праці щодня долучається до високого творення, забезпечення добробуту держави – наші вітання і вдячність.

21 травня відбулося святкування Храмового свята та відзначення 570-річчя села Коболчин. У будинку народної творчості та дозвілля зібралось чимало трудівників, ветеранів праці, шанованих людей: механізаторів і рільників, вчителів і лікарів, тваринників і садоводів, працівників культури і місцевого самоврядування, відділення зв’язку і дитячого садочка, бухгалтерів і працівників сфери обслуговування, всі ті, чия праця, знання і досвід забезпечували високі результати роботи господарства. Також на свято були запрошені: міський голова – Равлик В.С., в.о. старости с. Коболчин – Гринюк В.І., начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту – Гончар С.С., представник корпорації «Сварог Вест-Груп» - Гаврилюк Ю.В.

Люди, які все своє життя присвятили праці, які не шкодували здоров’я і сили, пройшли важкий і почесний шлях сільського трударя та за чесну і самовіддану роботу, були удостоєні відповідних нагород. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять людей праці, які відійшли у вічність.

З концертною програмою вихованці ДНЗ «Дзвіночок» та учні Коболчинської ЗОШ вітали усіх ветеранів праці, дарували радість та посмішку на обличчі кожного. Також звучали пісні у виконанні аматорського народного хорового колективу «Любисток», ансамблю «Гарні молодиці», Анатолія Бурлаки з піснею «Кохайте жінку» та Антоніни Ротар «Дорогі мої вчителі».

Ветеранам праці було вручено грамоти та квіти.

Яніна Харабара

фото Олександр Гринюк« повернутися до списку новин