Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Романківчанин Микола Ткачук став абсолютним чемпіоном на мiжнародному турнiрi під патронатом Арнольда Шварцнеггера

 

Знай наших!

Не так давно ми повідомляли, що наш відомий земляк, уродженець села Романківці, майбутній священик Микола Ткачук планував взяти участь у Міжнародних змаганнях під патронатом Арнольда Шварценеггера. І ось ще одна грандіозна перемога на рахунку рекордсмена України!

На телеканалі «Інтер» повідомлялось, що перед поїздкою у США Микола отримав і благословення від Митрополита Онуфрія. Також  тоді блаженний Митрополит привітав усіх українців напередодні Великого посту та Прощеної неділі.

Микола став абсолютним чемпiоном з гирьового спорту у сумi двоборства на мiжнародному турнiрi «Арнольд Класiк». Крім цього, він мав змогу особисто поспілкуватися та зробити знімок напам’ять із губернатором Каліфорнії, видатним спортсменом та актором Арнольдом Шварцнеггером! Про це Микола повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі.

Вітаємо нашого земляка із такою неймовірною перемогою! Щиро бажаємо Миколі Ткачуку досягнути ще більших результатів та вагомих здобутків, як спортивних, так і духовних!« повернутися до списку новин