Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Шановні друзі! Від щирого серця вітаю з Новим Роком і Різдвом Христовим! 

 

2017 - й рік залишається у минулому. Для України  він  був не з легких. Проте, поряд з втратами і негараздами, беззаперечними є досягнення та здобутки, нові відкриття і сенси. Спільними зусиллями чимало вже зроблено. Багато чого потрібно зробити  та  втілити в життя. Переконаний, хоча попереду ще немало викликів, нам  все вдасться, ми разом успішно подолаємо усі труднощі  і житимемо в оновленій, омріяній  багатьма поколіннями українців процвітаючій державі. Надважливим є те, що Україна  рухається  вперед і цей поступ вже нікому не спинити.

Тож, нехай прийдешній Новий Рік справдить всі  надії  і сподівання українців. Нехай  прийде  Мир  у нашу спільну  домівку - Україну, а у кожну оселю -  злагода та  впевненість у завтрашньому дні.

Бажаю вам щастя, міцного здоров’я, успіхів, усіх благ і гараздів. Схиляю голову перед тими, хто зараз далеко від родин, боронить нашу країну від ворога. Нехай  світло Різдвяної зірки обдаровує  добром  і Божою  ласкою усіх захисників  України і кожну українську сім’ю, вселяє надію, віру і впевненість у кожне серце. Наснаги, натхнення та здійснення задуманого. Нехай добрим і щедрим до вас буде  цей рік і всі наступні.

Світлих і радісних вам  свят!

 

З повагою,                                народний депутат України  Максим Бурбак

 « повернутися до списку новин