Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Спробуй свої сили та візьми участь у написанні проекту!

Сокирянська міська об`єднана громада- одна із багатьох ОТГ, що постійно розвивається, ініціює та втілює проекти, намагається забезпечити сталість процесів розвитку і надалі в місті Сокиряни, селі Коболчин.

Для подальшого діалогу з територіальною громадою, не втративши досягнуте і примножити результати вже завтра міська рада запрошує ініціативних, активних молодих людей, підприємців, студентів, учнів старших класів, громадські організації, волонтерів, депутатів до написання проектів розвитку.

В першій половині березня 2018р. в міській раді буде проведено навчання для всіх бажаючих і тих, хто ще не визначився зі своїм бажанням взяти участь в написанні проектів.

Що потрібно:

- визначитись у бажанні написання проекту;

- прийти обов`язково на зустріч, час проведення якої ми Вас додатково повідомимо;

- чи є у Вас гарна ідея? (наприклад: «Бути здоровим-стильно», «Облаштування автобусних міні-зупинок», «Футбольне міні-поле», «Рідний дім для бездомних тварин», тощо.

Під час написання проекту з Вами будуть працювати фахівці, Ви отримаєте додаткову інформацію та покрокову підтримку.

Залучаючи кошти Єврогрантів, при цьому не витрачаючи кошти місцевого бюджету Ви долучаєтесь до розвитку рідної громади, покращуєте умови проживання мешканців в місті та селі, охорону навколишнього природного середовища та довкілля, дбаєте про благоустрій населених пунктів, вирішуєте питання дозвілля молоді, будуєте нові спортивні та дитячі майданчики в різних куточках ОТГ.

За такими ініціативами та активними майбутнє нашої домівки!

 

Консультації за телефоном: 098 803 03 93                            Міськвиконком                                              

                                                   

 

 « повернутися до списку новин