Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Мандрівка до Львова

 

   

Минулими вихідними  група учнів 9 класів здійснила екскурсійну мандрівку до м. Львова.  До поїздки готувалися довго, очікування всіх були різноманітні. І  все  недарма.   Вражень від  екскурсії залишилися незабутні.  Тривалий переїзд  через три  західні області  переконали  молодих людей, що природа України дійсно унікальна і неповторна .   Подорожуючі спостерігали  рельєф  низовин і височин, річкових долин і недалеких  гірських хребтів, ошатні містечка та села… А  різноманітні осінні   барви природних ландшафтів   Бесарабії , Буковини та Галичини заворожували та надихали.

     Місто Львів  справило на всіх своє незабутнє враження. Архітектурні пам’ятки  ведуть в минуле нашого краю.  Стаєш свідком  історичних подій, які неначе  оживають  перед нами під час розповіді екскурсовода  в старовинному Львові. Високий замок та  Личаківське кладовище,  площі Ринок та  Катедральна , палаци Потоцьких та Корнякта, Собори святого Юра Домініканський, каплиця Боїмів, ,  музей Арсенал, Львівська Опера, Дім легенд,   копальня кави ,  майстерня  шоколаду та карамелі … все це  залишається  в пам’яті   приємними  спогадами.   

        Мандруйте по рідному краю! Це  завжди неповторні враження,  це власні спостереження  природи рідного краю та  реального сьогодення різних регіонів України, це безпосередній дотик до історичного минулого та культури.  Це нові знання та життєвий досвід,  змістовне дозвілля  і    веселий  відпочинок .

 

Вчитель географії Сокирянської ЗОШ I-III ст. №1 м.Сокиряни           Лариса  Пошак

     

 « повернутися до списку новин