Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Вітання міськвиконкому землевпорядникам!

 

Від  імені  виконкому  міської  ради  щиро вітаємо  з  нагоди  професійного  свята  −  Дня землевпорядника  спеціалістів  із  земельних питань міської ради та її виконавчого комітету.

Наші вітання також усім фахівцям землевпорядної служби об’єднаної територіальної громади та району.

Від вашої роботи, сумлінного виконання службових обов’язків і неухильного  дотримання  земельного  законодавства  великою мірою залежить захист і ефективність використання  земельних  ресурсів  нашої громади. Зусиллями фахівців здійснюються оформлення  відповідних  документів  про право  власності  на  землю,  набуття  права оренди  на  земельні  ділянки,  що,  у  свою чергу, сприяє усталеному розвитку всіх форм господарювання.

Як ніколи, сьогодні розраховуємо на вашу активність і професіоналізм у вирішенні непростих питань організації землеустрою, завдяки яким зможемо перейти на якісно новий рівень державного управління земельними ресурсами. А головне − робити все, як вимагає закон, щоб земля­-годувальниця перебувала у справжніх  господарів  –  тих,  хто  піклується про неї та з повною віддачею її обробляє.

Бажаємо вам, шановні землевпорядники та ветерани служби, міцного здоров’я, життєвих гараздів, благополуччя у родинах та подальших трудових здобутків.

З повагою −

міський голова Василь РАВЛИК;

в. о. старости села Коболчин Віктор ГРИНЮК.« повернутися до списку новин