Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Сокирянські рятувальники провели рейд в житловому секторі

Аби запобігти виникненню пожеж та загибелі людей на них, працівники Сокирянського РВ Управління ДСНС України у Чернівецькій області продовжують відпрацьовувати житловий сектор. Так, 20 лютого рятувальники здійснили планове відпрацювання м. Новодністровськ, с. Ломаченці, Сокирянського району.

Під час заходу здійснено подвірні обходи житлових будинків одиноких літніх громадян, багатодітних родин та незахищених верств населення, котрі проживають на території сільської ради. Рятувальники звернули увагу власників домогосподарств на стан утримання приладів пічного опалення та електроприладів, акцентували увагу батьків на виникненні пожеж через дитячі пустощі з вогнем. Вогнеборці нагадали громадянам основні вимоги правил пожежної безпеки, довели статистику виникнення пожеж, вказавши на їх основні причини, навели приклади пожеж із летальними наслідками.   Крім того, під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи громадяни отримали від працівників Служби порятунку пам’ятки про міри пожежної безпеки у побуті.

Вогнеборці впевнені, що подібні просвітницькі акції сприяють формуванню у населення свідомого ставлення до власної безпеки і безпеки оточення.

 

 

Начальник Сокирянського РВ УДСНС

України у Чернівецькій області

майор служби цивільного захисту                                С.М. Селезньов

 « повернутися до списку новин