Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Сокирянської міської ради Чернівецької області

Рішення Сокирянської міської ради від 2 лютого 2018 року № 443/36-18

Відповідно до статті 23 Закону України «Про освіту», керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, міська рада   в и р і ш и л а:

1. Створити комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Сокирянської міської  ради Чернівецької області (скорочене найменування – ІРЦ).

2. Затвердити Статут комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Сокирянської міської ради Чернівецької області.

3. Визначити уповноваженим органом управління інклюзивно-ресурсними центрами відділ з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту Сокирянської міської ради.

4. Відділу з питань освіти, культури, охорони здоров’я,  молоді та спорту Сокирянської міської ради (Гончар С. С.):

4.1. Здійснити державну реєстрацію комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Сокирянської міської ради Чернівецької області відповідно до встановленого законодавством порядку.

4.2. Вчинити дії щодо включення до мережі розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Сокирянської міської ради Чернівецької області.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Гангала А.Є.

Міський голова                В. РАВЛИК.« повернутися до списку новин