Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

День Соборності у виправній колонії

 

З метою виховання у громадян патріотизму та гордості за героїчне минуле і сьогодення українського народу, а також піднесення значення української історії у вихованні осіб, позбавлених волі, формування їх національної свідомості та гідного відзначення Дня Соборності України в державній установі «Сокирянська виправна колонія (№ 67)» у всіх відділеннях соціально-виховної та психологічної служби в системі виховних годин проведено інформаційно-просвітницькі заходи, присвячені цій даті.

За участю викладачів загальноосвітнього навчального закладу та співробітників соціально-виховного і психологічного відділу установи із засудженими проведено тематичні виховні та інформаційні години, присвячені проголошенню Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

У бібліотеці установи організовано тематичну виставку з ілюстраціями процесу Соборності України – історії її законотворення.

22 січня 2018 року в православному храмі, розташованому на території установи, відбулось богослужіння за Україну, присвячене її історичним подіям.

Сергій ДЕХТЯР.

 « повернутися до списку новин