Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Колегія проаналізувала стан пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб

 

Про пенсійне забезпечення внутрішньо переміщених осіб йшлося на  черговому засіданні колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Станом на 01.06.2017 до органів Пенсійного фонду області звернулося 1078 осіб за переведенням виплати пенсії з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції.

Здійснюється контроль за якістю та оперативністю опрацювання пенсійної документації внутрішньо переміщених осіб, забезпечено фінансування пенсійних виплат та налагоджено взаємодію з ПАТ «Державний ощадний банк України» щодо обміну інформацією для реалізації прав на пенсійне забезпечення такої особливої категорії осіб.

Для вдосконалення роботи в області з внутрішньо переміщеними особами, фахівцями Головного управління розроблено програмне забезпечення «Облік внутрішньо переміщених осіб». Використання зазначеного програмного продукту дозволяє максимально автоматизувати та централізувати ведення обліку внутрішньо переміщених осіб по всій області.

 

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 « повернутися до списку новин