Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Народний аматорський хор "Любисток" запрошують на фестиваль в Одеську область

 

На адресу Сокирянського міського голови Василя Равлика надійшов лист-клопотання від начальника  відділу культури Чорноморської міської ради п. Крістанової Ю. А. такого змісту: «Шановний Василю Степановичу! З метою збереження пісенних традицій і надбань українського народу, розвитку аматорського хорового мистецтва, української народної та авторської пісні, популяризації творчого здобутку нашого земляка композитора-пісенника Юрія Штельмаха в м. Чорноморську з 11 по 13 серпня 2017 р. проводитиметься ХІ Всеукраїнський фестиваль української народної пісні «Серпневий заспів-2017».

Просимо Вашого сприяння у відправці аматорського народного хору «Любисток» (керівник − Заслужений працівник культури України Гончар І. І.) для участі у фестивалі».

ВІД РЕДАКЦІЇ. Коболчинський «Любисток» (перший в Україні хор серед 173-ох об’єднаних територіальних громад) уже брав участь у фестивалі в Чорноморську у минулому році, де залишив по собі незабутні враження і схвальні відгуки чорноморців. Коболчинські хористи виступили тоді блискуче. Додому вони привезли дипломи за участь у фестивалі« повернутися до списку новин