Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Знову перемоги учнів художньої школи

     Згідно плану обласного управління культури та учбово-методичного центру культури Буковини учні Сокирянської художньої школи взяли участь  в обласній виставці-конкурсі творчих робіт учнів художніх шкіл  присвяченій 100-річчю від дня народження письменника, літературознавця, педагога, громацького діяча  Михайла Івасюка за мотивами збірки «Казки Буковини» яка експонувалася в обласній бібліотеці Імені Михайла Івасюка.

ІІІ місце  отримала  Киструга Ангеліна учениця 3-А класу ( викладач Гладка Т.В.)

Подяки здобули:

1.Яковина Даря (викл.Гонца С.В.)

2.Устіка Вікторія (викл.Гонца С.В.)

3.Продан Ангеліна (викл.Гончар В.Б.)

4.Швець Ірина (викл.Гончар В.Б.)

5.Пержун Іван (викл.Гончар В.Б.)

6.Сімонова Маргарита (викл.Гончар В.Б.)

7.Дунітраш Вікторія ( викл.Гладка Т.В.)

8.Гайдей Вікторія (викл.Гладка Т.В.)

9.Пшеничка Анастасія (викл.Скаженюк Л.М.)

10.Беженарь Даря (викл.Талавера Т.І.)

11.Гонца Вікторія (викл.Гончар В.Б.)

12.Федишина Влада (викл.Скаженюк Л.М.)

13.Досяк Надія (викл.Скаженюк Л.М.)

14.Киструга Ангеліна (викл.Гладка Т.В.)

15.Гавдюк Вікторії (викл.Талавера Т.І.)

 У ХХХVІ обласній виставці –конкурсі творчих робіт художніх шкіл та шкіл мистецтв «Буковинський розмай»  учні школи представили 58 робіт,  виставка експонувалася у Центрі культури «Вернісаж» м.Чернівці  де всі бажаючі мали змогу оглянути виставку на якій представлено1004 роботи  учнів шкіл Буковини. Поза увагою не залишилися наші Сокирянці та отримаги гарні  перемоги:

ІІІ місце У номінації «Плакат»  Беженарь Дар’я (викл.Талавера Т.І.)

ІІІ місце у номінації «Композиція»  Бондар Богдана (викл.Талавера Т.І.)

ІІІ місце у номінації «Композиція»  Пшеничка Анастасія (викл.Талавера  Т.І.)

Подяки здобули наступні учні:

1.Мазур Тамара (викл.Гонца С.В.)

2.Олійник Анастасія (викл.Гонца С.В.)

3.Устіка Вікторія (викл.Гонца С.В.)

4. Яковина Даря (викл.Гонца С.В.)

5.Боярчук Олена (викл.Скаженюк Л.М.)

6.Беженарь Дар'я (викл.Гладка Т.В.)

7.Агаєва Людмила (викл.Гончар В.Б.)

8.Бурляк Ангеліна (викл.Гончар В.Б.)

9.Гавдюк Тетяна (викл.Гончар В.Б.)

10.Дунітраш Вікторія (викл.Гладка Т.В.)

11.Жінкатий Олег (викл.Гладка Т.В.)

12.Кузик Катерина (викл.Скаженюк Л.М.)

13.Кузик Катерина (викл.Талавера Т.І.)

14.Мартинюк Олександра (викл.Гончар В.Б.)

15.Мартинюк Олександра (викл.Скаженюк Л.М.)

16.Пержун Іван (викл.Гладка Т.В.)

17.Пунга Софія (викл.Гладка Т.В.)

18.Петрушко Юлія (викл.Скаженюк Л.М.)

19.Пшеничка Анастасія (викл.Талавера Т.І.)

20 Харабара Анастасія (викл.Гладка Т.В.)

21Савчук Андрій (викл.Скаженюк Л.М.)

22.Шендерюк Олександр (викл.Скаженюк Л.М.)

23.Петрушко Юлія (викл.Скаженюк Л.М.)

За  високий рівень підготовки  учнів до ХХХVІ обласної виставки-конкурсу  творчих робіт учнів художніх шкіл «Буковинський розмай» нагороджено грамотами  управління культури  Чернівецької обласної  адміністрації Гладку Тетяну Валеріївну та Талаверу Тамару Іванівну.

Викладачі школи взяли участь в обласній виставці «Мотиви Буковинського краю» яка експонувалася у Краєзнавчому музею м.Чернівців.

Подяками  за активну позицію та педагогічну майстерність, особистий внесок  та популяризацію образотворчого та декоративно-ужиткового  мистецтва  нагороджено; Гладку Тетяну Валеріївну, Гончар Віру Борисівну, Талаверу Тамару Іванівну, Гонцу Світлану Василівну.



« повернутися до списку новин