Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

23 ЧЕРВНЯ-ДЕНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

 

Головне - довіра людей!

Щиро вітаємо всіх державних служ­бовців об’єднаної територіальної гро­мади і району з професійним святом - Днем державної служби.

Доведено, що довіра до влади почи­нається з людини, яка вирішує повсяк­денні проблеми громади. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетент­ності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

Державна служба - це механізм за­безпечення стабільності, надійності конституційного устрою. Від ефек­тивного функціонування інституту державної служби, відповідальності кожного з державних службовців за­лежить успішність країни в цілому.

У нашому районі і місті, в органах районної виконавчої влади. її струк­турних підрозділах, у податковій і митній службах, пенсійному фонді, органах юстиції, різних державних інспекціях працюють у переважній більшості державні службовці висо­кокваліфіковані. компетентні, віддані своїй справі, що сприяє вирішенню за­вдань соціально-економічного розви­тку. поліпшенню життя наших краян.

Шановні державні службовці! Бажаємо всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутньо­го України. Нехай кожен день вашо­го життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допо­магають у виконанні почесного і від­повідального професійного обов’язку.

Сердечно бажаємо всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, до­бра та щастя, здоров’я і задоволення від вашої почесної праці.

З повагою - міський голова Василь РАВЛИК; в. о. старости с. Коболчин Віктор ГРИНЮК.« повернутися до списку новин