Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Фільм про те, як децентралізація змінює життя в громадах

 

Асоціація сприяння самоорганізації населення створила невеличкий відеофільм під назвою “Децентралізація по-українськи”, що розповідає про історії успіху громад в умовах реформи.

Балтська міська рада об’єднаної громади (Одеська область) провела конкурс громадських ініціатив на отримання грантів. Мета конкурсу – підтримка громадських ініціатив, спрямованих на активізацію громади та розвиток навичок самоорганізації населення, залучення місцевих ресурсів громад, бізнес-структур для спільного вирішення соціально важливих проблем Балтської об’єднаної територіальної громади.

У Вознесенську Миколаївської області село Пряме було приєднано до міста ще раніше та стало його мікрорайоном. Інтереси мешканців тут з успіхом представляє орган самоорганізації населення, який очолює Роман Бебінов. Така модель відносин між центром громади та периферією є гарним прикладом для тих громад, що об’єднуються.

У селі Княгининок Луцького району йде об’єднання із Рокинівською селищною радою. Сільський голова Олена Твердохліб розповідає, що були проведені громадські слухання в усіх населених пунктах, де було вирішено йти до об’єднання. Також проводилися опитування громадської думки: лише одна-дві людини серед опитаних були проти об’єднання у кожному із сіл Княгининівської сільської ради.

Більше – дивіться у фільмі “Децентралізація по-українськи”:

 « повернутися до списку новин